امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
در راستای تحقق دولت الکترونیک، گواهينامه هاي سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت الكترونيكي صادر و به مهارت آموختگان اعطا مي شود. جهت استفاده از گواهینامه های الکترونیکی به سامانه azmoon.portaltvto.com قسمت استعلام گواهینامه مراجعه و شماره شناسائي درج شده بر روي گواهينامه الكترونيكي و كد ملي را وارد نموده و اطلاعات کلیه گواهینامه های اخذ شده را مشاهده نمایید. استعلام های مورد نیاز دستگاههای مختلف نیز به همین روش صورت می پذیرد. نحوه توزیع گواهینامه ها از طریق سامانه "اداره سنجش و ارزشیابی استان" اعلام می گردد.

جهت اطلاع از وضعیت صدور گواهینامه و محل دریافت گواهینامه یک ماه پس از واریز هزینه الکترونیکی صدور گواهینامه به سایت examtvto.net مراجعه و پس از طی مراحل زیر از وضعیت و محل دریافت گواهینامه مطلع گردید.

  • مراجعه به قسمت گواهینامه الکترونیک ( بالای صفحه - منوی فرایند آزمون - قسمت گواهینامه الکترونیک)
  • انتخاب گزینه "اطلاع از محل دریافت گواهینامه الکترونیک"
  • ثبت کد ملی و کد امنیتی و جستجو
    درصورت آماده بودن گواهینامه، مشخصات شخصی متقاضی و وضعیت تحویل نمایش داده می شود با کلیک بر روی گزینه "نمایش محل تحویل گواهینامه" نحوه توزیع و آدرس محل دریافت گواهینامه نمایان می شود.
    تذکر :  برای گواهینامه هایی که نحوه توزیع آن اداره پست تعیین شده است بر اساس آدرس ثبت شده هنگام ثبت نام از طریق شبکه پست توزیع خواهد شد.